Супровід і підтримка 1С

Професіонали Accoa зроблять всю роботу за вас! Ми не тільки пропонуємо перекласти на нас всю відповідальність за ведення обліку, але і зробити це на максимально вигідних умовах.

Завдяки віддаленому абонентському обслуговування 1С ви отримуєте:

Скорочення витрат підприємства;
✔ Збільшення прибутку за рахунок автоматизації процесів;
✔ Економію робочого часу співробітників;
✔ Безперебійність системи 1С;
✔ Безпека зберігання даних.

Розрахуйте вартість супроводу 1С вже зараз!

Наші тарифи на супровід 1С ідеально підходять як для невеликих компаній та ВП, так і для великих організацій.

ВПРОВАДЖЕННЯ 1СКЛАСИЧНА ПРОЕКТНА МЕТОДОЛОГІЯІНТЕГРАЦІЙНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ (SCRUM / AGLIE)ГІБРИДНИЙ СПОСІБ ВПРОВАДЖЕННЯ ВІД IT-LITE
Яким компаніям підійде?Великому бізнесуБудь-яким компаніямСередньому і великому бізнесу
Вже використовуються якісь автоматизовані облікові системи?Не має значенняТакНе має значення
Особливості впровадженняМаксимальне планування, документування та узгодження всіх етапів проекту.Безперервне поліпшення системи. Зручність і підвищена об'єктивність при поступовому визначенні вимог, тестуванні та впровадженні функціоналу з мінімально необхідним документуванням.Максимальна планування на першому етапі. Надалі видозміна і погодження розбіжностей між вимогами під час процесу тестування і впровадження, з мінімізацією документування.
СтандартиPMBOK, ГОСТ AGILE / SCRUM PMBOK, AGILE / SCRUM
Підхід до виявлення вимог до системиПовністю до початку розробкиПоступово, ітераціямиОкреслюються рамки завдань, визначаються вимоги для першого етапу впровадження. Надалі вимоги виявляються ітераціями.
Нюанси при використанні методологіїЯкщо є невизначеність в методології бізнес-процесів або в технічних вимогах, створена система може не повною мірою відповідати вашим потребам. Це призведе до доопрацюванням, а також спричинить збільшення бюджету і термінів проекту.Деталізація вимог замовника, а також бюджету і термінів реалізації, здійснюється поступово. Спочатку формується лише укрупнений список вимог і попередній план-графік. Це призводить до відсутності точного прогнозу бюджету і термінів всього проекту.За рахунок поєднання сильних сторін класичної методології та особливостей итерационного впровадження, ви отримуєте досить точний прогноз бюджету і в той же час безперервну адаптацію рішення під мінливі вимоги бізнесу.

Не хочете розбиратися? Потрібен індивідуальний підхід?

Залиште номер телефону, щоб ми змогли з вами зв’язатися

Впровадимо систему 1С, яка підійде під особливості вашого бізнесу

Стабільна робота 1С вимагає постійної підтримки — необхідно регулярно оптимізувати і допрацьовувати бази. Тільки так ви зможете захиститися від непередбачених збоїв і зменшити трудомісткість ведення обліку.

Бухгалтерський облік

Управління торговим підприємством

Управління торговим підприємством

Документообіг КОРП

Управління торгівлею

Ваші вигоди при обслуговуванні 1С в Accoa:

Якісний сервіс

Уже понад 7 років ми займаємося 1С — ми не ризикуємо іміджем заради сьогочасної вигоди.

Персональний програміст

Він розбирається у всіх особливостях ваших конфігурацій, а також в тонкощах і нюансах коду вашого рішення.

Індивідуальний підхід

Складемо графік обслуговування 1С з урахуванням вашого розкладу і побажань. А це значить, що ми готові налаштувати 1С вночі або ввечері.

Оперативність

1 дзвінок — і через 15 хвилин ми вже займаємося вашою ситуацією, а 80% питань з обслуговування 1С вирішуються протягом одного робочого дня.

Зв'язатися з консультантом

Вкажіть Ваші контактні дані і ми самі з Вами зв’яжемося. Переконайтеся в правильності вводяться Вами даних, щоб ми могли оперативно зв’язатися з Вами.