Доопрацювання 1С

Доопрацювання або настройка програм на платформі 1С: Підприємство може проводитися з різних причин: підвищення зручності і простоти роботи користувачів, зниження трудовитрат, адаптація під специфіку бізнес-процесів. При цьому виправлення програм 1С може переслідувати більш складні цілі. Наприклад, прийняття оперативних управлінських рішень може зажадати прискорення аналізу великих обсягів різнорідної інформації.

Вартість настройки і доопрацювання

від 500 грн / год

Безкоштовний тест-драйв

Отримайте першу настройку в подарунок

Ми передзвонимо вам протягом 30 хвилин

Класичний склад послуги

 1. Постановка задачи
  Выявление и анализ требований заказчика, постановка задачи
 2. Реализация требований
  Программирование или штатная настройка 1С
 3. Тестирование
  Финальная проверка и презентация результатов заказчику

Додаткові опції

 • Формування технічного завдання, ескізного проекту, програми тестових випробувань
 • Формування користувальницької інструкції на настройку
 • Навчання користувачів

Можливі варіанти надання послуги

Ціноутворення

 • Фіксована вартість і терміни

Якщо замовник має чітке розуміння, яким має бути результат робіт, наші фахівці можуть визначити фіксовану вартість і терміни їх реалізації на етапі планування. У цьому випадку тільки після узгодження з замовником фіксованих умов, ми приступаємо до роботи.

 • Оплата корисних фактичних трудовитрат

Якщо замовнику зручніше вирішувати поточні завдання, ми пропонуємо варіант співпраці з погодинною оплатою наших послуг. При цьому замовник контролює обсяг фактично затраченого часу і може в оперативному режимі відстежувати прогрес вирішення поставлених завдань.

Оформлення

 • Договір на регулярне обслуговування
 • Застосовується система знижок
  Договір на разове надання послуги
 • Застосовується базова вартість
   Можливе підписання додаткової угоди про конфіденційність (по вашій або запропонованої нами формі).

Терміни початку надання послуг

 • До 1 дня
 • З моменту вашого першого звернення
  Від 15 хвилин
 • З моменту вашого дзвінка, при укладеному договорі

У вашому офісі або онлайн?Завдяки сучасним технологіям і нашим власним розробкам ми можемо надавати послуги в двох форматах:

startup

У вашому офісі

У вашому офісі В даному випадку наші фахівці виїжджають до вас зі своїми ноутбуками і працюють на вашій території

transfer

Дистанційно

Дистанційно Фахівці віддалено підключаються до вашої 1С і виконують всі необхідні роботи

Ми використовуємо новітні технології дистанційного обслуговування 1С

Потрібна термінова послуга по 1С?

 • 1 дзвінок — і через 30 хвилин ми займаємося вашим питанням!
 • У будь-який момент до ваших послуг наші кращі фахівці
 • Дистанційне обслуговування економить ваші гроші
 • Виїзд фахівця — в міру необхідності
 • Миттєве підключення фахівця до вашій програмі 1С
 • Повна конфіденційність і безпеку ваших даних
 • Не потрібно установка додаткових програм
 • Безкоштовно!

Компанія Accoa має професійних склад розробки

Ми виконуємо  повний цикл робіт зі створення і модифікації програм 1С:

 • планування;
 • групова розробка;
 • аналіз коду;
 • тестування;
 • відстеження прогресу по проектним завданням;
 • ретроспективний аналіз помилок;

Чому з нами вигідно працювати

Без авансів

Оплата відбувається після надання послуг

На ваш вибір

Можливість надання послуг як з виїздом фахівця, так і дистанційно

Швидко

Час реагування фахівця на заявки клієнта від 15 хвилин

Професійно

Послуги надають лише фахівці з досвідом від 5 років

Персонально

Фахівці і менеджери закріплюються за клієнтом на весь період співпраці

З гарантією на 2 роки

Ми впевнені в якості робіт, тому даємо 2 роки гарантії на надані послуги

Ми налаштовуємо і допрацьовуємо 1С з 2014 року

Максимальний ефект від роботи в 1С досягається, коли система враховує всі особливості і специфіку бізнес-процесів підприємства. Для цих цілей в програмі існують технічні можливості, що дозволяють налаштувати 1С під будь-які потреби бізнесу. В окремих випадках адаптація системи може зводитися до застосування типових можливостей програми, а в інших — доробка конфігурації 1С вимагає програмування.

Короткий опис етапів проекту

Звернення клієнта і формування потреби в доопрацюванні системи

У клієнта з’являється задача з доопрацювання програмного продукту. Після відправки заявки або дзвінка, з клієнтом зв’язується менеджер для уточнення цілей доопрацювання програми. На даному етапі мова не йде про формулювання чітких технічних вимог до робіт.

Демонстрація стандартних можливостей програми і формулювання технічного завдання

Інформація передається аналітику, після чого він віддалено або в офісі замовника (в залежності від обсягу і складності завдання і ряду організаційних моментів) декомпозіруется мети замовника до рівня конкретних рішень, при цьому:

 • Якщо існує можливість використовувати типові можливості програми — аналітик демонструє це, отримуючи зворотний зв’язок про допустимість і зручність використання типового інструментарію системи. По суті, моделювання процесу в програмі проводиться для оптимізації обсягу доробок і максимального залучення стандартних можливостей системи, які могли бути невідомі замовнику.
 • Якщо використання типових інструментів системи не призведе до досягнення цілей, аналітик фіксує завдання на рівні зрозумілих замовнику бізнес-процесів і очікувань, а також декомпозіруется вимоги до рівня технічних аспектів, тобто формує технічне завдання і програму тестових випробувань (покроковий план тестових заходів, на наскрізних прикладах при роботі з даними). Програма тестових випробувань формується для задач доопрацювання підвищеного обсягу і складності, в інших випадках (локальні доопрацювання) цей документ надлишковий, тому що тестування може бути здійснено за технічним завданням.

Оцінка трудовитрат на виконання доробок

Після того як цілі клієнта стали зрозумілими і декомпозіровать до рівня технічних рішень (зафіксовані у вигляді ТЗ / ПТІ), завдання передається програмісту, який оцінює трудовитрати на її реалізацію. Оцінка здійснюється з застосуванням рекомендованих нормувальних таблиць, статистичних даних (при виконанні аналогічної роботи на інших проектах), а також експертних знань одного або декількох програмістів.

Програміст надає результат оцінки менеджеру з необхідними коментарями, а при необхідності — з роз’ясненнями обмежень і припущень в реалізації вимог замовника.

Визначення та узгодження вартості і строків виконання проекту

На основі оцінки трудовитрат менеджер формує кошторис (бюджет) на виконання доопрацювання, а також визначає терміни доопрацювання з урахуванням часу на програмування, а також внутрішнє і зовнішнє тестування.

Бюджет і терміни виконання доопрацювання узгоджуються з клієнтом і, за необхідності обгрунтовуються на доступному рівні.

Виконання робіт починається тільки після акцепту виявлених вимог, а також бюджету і термінів з боку клієнта. Таким чином, бюджет кожної доопрацювання відомий клієнту заздалегідь, що дозволяє включити витрати на автоматизацію в відповідний список витрат.

Виконання проекту і внутрішнє тестування

В процесі реалізації доопрацювання програмістом, менеджер контролює прогрес за завданням і проміжні терміни робіт, а аналітик — забезпечує консультаційну підтримку і внутрішнє тестування готових функцій.

Спільне тестування доробок з клієнтом

По завершенні розробки і внутрішнього тестування, менеджер повідомляє клієнтові про готовність здачі результату. Узгоджуються дата і час спільного тестування. Важливо, що всі доробки впроваджуються виключно в копію бази клієнта, тобто в процесі розробки і до моменту повного завершення тестових випробувань зміни в робочу конфігурацію замовника не вносяться.

Ухвалення результатів роботи клієнтом

Здачу робіт замовнику здійснює аналітик. Програмісти практично не взаємодіють з замовником. Після проведення всього циклу тестових випробувань і підтвердження з боку замовника досягнення очікуваного результату, робота вважається прийнятою, що оформляється за необхідне чином, в залежності від типу укладеного договору.

Оплата виконаної роботи

В кінці місяця всі виконані і прийняті роботи підлягають оплаті клієнтом по початку погодженою ціною (фіксованому бюджету).

Проекти веде команда професіоналів

Команда Accoa — це кваліфіковані фахівці з експертними навичками і глибокими компетенціями в області створення і підтримки автоматизованих систем управління на базі продуктів 1С. Ми раді представити вам нашу команду!

Зв'язатися з консультантом

Вкажіть Ваші контактні дані і ми самі з Вами зв’яжемося. Переконайтеся в правильності вводяться Вами даних, щоб ми могли оперативно зв’язатися з Вами.