1С:Бухгалтерія для України

Програмний продукт складається з технологічної платформи і 1С: Підприємство і конфігурації «Бухгалтерія для України». Представлена ​​конфігурація в двох редакціях, 1.2 і 2.0.

На даний момент підтримуються обидві конфігурації, але продаються тільки в редакції 2.0.

«1С: Бухгалтерія 8 для України» призначена для автоматизації в повній бухгалтерського і податкового обліку, включаючи складання всіх обов’язкових бухгалтерських первинних документів, відображенням операцій, і регламентованих звітів для надання в контролюючі органи.

Користувачам надана можливість самостійно створювати типові операції, якщо потрібно скласти кореспонденцію проведень, що не передбачені в конфігурації або внести залишки. Також можна створювати нові субрахунки в плані рахунків.

Наші фахівці проведуть безкоштовну демонстрацію в Вашому офісі

 
 

Функціональні можливості редакції 2.0

1С: Бухгалтерія для України вирішує всі основні завдання бухгалтерії: ведення податкового і бухгалтерського обліку на підприємстві, відповідає за створення первинної документації. Програма універсальна — і доступна для роботи Вашого бізнесу, незалежно від системи оподаткування.

Складской учет

Выписка первичных документов

Расчет с контрагентами

Ведение учета деятельности нескольких организаций

Учет денежных операций

Поддержка разных систем налогооблажения

Повний опис можливостей

1С: Бухгалтерія для України повністю автоматизує ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві.

Програма побудована на базі платформи «1С: Підприємство». Це означає, що складнощів з роботою в програмі не виникне. Все стає простіше, зокрема — навчання персоналу, підготовка звітів, робота з документообігом.

Програмний продукт 1С: Бухгалтерія регулярно оновлюється нової актуальною інформацією, яка відповідає всім останнім законодавчим змінам України. Для цього купивши 1С:

Бухгалтерія 8 для України — будьте впевнені, ви завжди працюєте відповідно до дійсним законодавством, а під рукою у вас інструмент, який дозволить вирішити весь перелік завдань бухгалтера:

Учет основных средств, нематериальных и малоценных активов ведется в соответствии с П(С)БУ 7 «Основные средства», П(С)БУ 8 «Нематериальные активы», П(С)БУ 9 «Запасы».

Для основных средств и нематериальных активов автоматизированы такие основные операции как: поступление, принятие к учету, начисление амортизации, модернизация, передача, списание, инвентаризация, переоценка (для основных средств). Возможно распределение сумм начисленной амортизации за месяц между несколькими счетами или объектами аналитического учета. Для основных средств, использующихся сезонно, возможно применение графиков начисления амортизации.

Для малоценных активов автоматизированы операции передачи в эксплуатацию и списания из эксплуатации.

Облік основних засобів, нематеріальних і малоцінних активів ведеться відповідно до П (С) БО 7 «Основні засоби», П (С) БО 8 «Нематеріальні активи», П (С) БО 9 «Запаси».

 

Для основних засобів і нематеріальних активів автоматизовані такі основні операції як: надходження, ухвалення до обліку, нарахування амортизації, модернізація, передача, списання, інвентаризація, переоцінка (для основних засобів). Можливий розподіл сум нарахованої амортизації за місяць між декількома рахунками або об’єктами аналітичного обліку. Для основних засобів, що використовуються сезонно, можливе застосування графіків нарахування амортизації.


Для малоцінних активів автоматизовані операції передачі в експлуатацію і списання з експлуатації.

Облік розрахунків ведеться в національній валюті та іноземній валютах. При правильній встановлення курсу інвалюти, курсові різниці розраховуються автоматично. А розрахунки враховуються як за договором в цілому, так і за розрахунковими документами.

Дає можливість вести в автоматичному режимі комісійну торгівлю, як з боку комітента, так і з боку комісіонера. Можливість відображення передачі товарів на субкомісію.

Автоматизовані операції по обліку поворотної багатооборотної тари. Враховано специфіку оподатковування таких операцій і розрахунків з постачальниками і покупцями.

Присутня можливість імпортувати платіжні доручення з банківських виписок з автоматичним проведенням, в яких відображаються розрахунки з постачальниками, оплати від покупців і інші надходження / виплати з поточних рахунків підприємства. При веденні обліку каси відображаються всі операції, як і при безготівковому розрахунку, і є можливість роздруковувати касову книгу.

Представлено всі основні документи для ведення виробництва в програмі. Облік ведеться тільки по планової собівартості, її можна встановити вручну або заповнити з замовлення. По закінченню місяця собівартість буде відкоригована до фактичної.

Для складних технологічних процесів, що припускають проміжні стадії з випуском напівфабрикатів, підтримується складський облік напівфабрикатів і автоматичний розрахунок їх собівартості.

Для загальновиробничих витрат реалізована можливість їх розподілу відповідно до показників нормальної потужності, відповідно до П (С) БО 16 «Витрати».

При списанні непрямих витрат можливе застосування різних методів розподілу по номенклатурних групах продукції (послуг). Для непрямих витрат можливі наступні бази розподілу:

 

— обсяг випуску;

— планова собівартість;

— оплата праці;

— матеріальні затрати;

— прямі витрати;

— окремі статті прямих витрат.

Варіанти поставки 1С: Бухгалтерія

1С:Предприятие 8. Комплект на 5 пользователей Бухгалтерии для Украины + 4 часа *12 900 грн
1С:Предприятие 8. Бухгалтерия для Украины + 3 часа * 6 690 грн
1С:Бухгалтерия для Украины. Базовая версия
Дополнительная лицензия на 1 раб.место 1 680 грн
Дополнительная лицензия на 5 раб.мест 3 300 грн
Дополнительная лицензия на 10 раб.мест 11 610 грн
Дополнительная лицензия на 20 раб.мест 22 290 грн

* Кількість годин роботи фахівця з впровадження 1С, що входять у вартість програмного продукту. За детальною інформацією зверніться до менеджера

Чому обирають нас

Бесплатная доставка программ

доставку и установку программы «1С» по городу Киеву, общей длительностью не более 2 часов (по Украине – установка с помощью удаленного доступа бесплатно);

Обновления

Вам не нужно заботиться об актуальности информационной базы. Об этом своевременно позаботятся специалисты 1С:Первого БИТа при заключении договора ИТС. После установки ИТС на протяжении 3 месяцев предоставляется в подаро

Обучающие видео

Записываем индивидуальные уроки при необходимости.

Порівняння функціоналу

 БазоваяПроф
Универсально для бухгалтерского и налогового учета на предприятиях различных систем налогообложения (общей, упрощенной)++
Учет по нескольким организациям в отдельных информационных базах ++
Возможность изменения решения -+
Учет в обособленных подразделениях -+
Многопользовательский режим -+
Работа территориально распределенных информационных баз -+

БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Запитайте Юлію — вона оперативно відповість на будь-які питання, вона вміє знаходити спільну мову і з людьми, і з комп’ютерами. Залиште тут свої контакти, і чекайте дзвінка.