1С: Магазин одягу і взуття для України

Предназначено для автоматизации оперативного и управленческого учета, анализа и планирования операций в розничной торговле

Основные функциональные возможности отраслевого решения:

  • Оформление прихода товаров от контрагента на склады магазина, в том числе в двухфазовом (ордерном) режиме, в разрезе цвето-размерных характеристик;
  • Оформление реализации товаров и услуг контрагенту
  • Оформление перемещения товаров
  • Торговля комплектами товаров, созданными как в момент продажи товара, так и с подготовкой комплекта (операция «комплектация»);
  • Оформление возвратов товаров
  • Работа с эквайринговыми системами
  • Возможность использования процентных скидок
  • Оформление чеков продажи
  • Оформление приходных и расходных кассовых ордеров непосредственно в магазинах;

Знайдіть модне програмне забезпечення, що відповідає вашим потребам

Автоматизуйте процеси для досягнення своїх цілей за допомогою меншої кількості ресурсів і витрат — щоб ви могли зосередитися на наданні чудового сервісу для клієнтів.

Продукт дозволяє:

У галузевому рішенні «1С: Магазин одягу і взуття для України» реалізований механізм обліку товарів в розрізі додаткових аналітик таких як: бренд, колекція, сезон, підлогу і т.д. Додаткові аналітики використовуються для автоматичного формування кратного і повного найменування товарів, формування друкованих форм документів у розрізі додаткових аналітик, формування звітів в розрізі додаткових аналітик, а також використання даних аналітик при друку етикеток і цінників.

Вирішіть Ваші потреби

В інтерфейс робочого місця касира (РМК) додані механізми обміну характеристики одного товару, пошук товарів по заданих властивостях характеристик

В печатные формы документов, а также в основные аналитические отчеты добавлена возможность вывода форм в виде шахматки и в разрезе дополнительных аналитик.

«1С:Магазин одежды и обуви  для Украины» может использовать ордерные схемы перемещения, реализации и поступления товаров на склады магазина. 

Тарифи

 Ціна
UA-Бюджет на 1 користувача12 900,00 грн.
UA-Бюджет на 5 користувачів24 500,00 грн.
UA-Бюджет на 10 користувачів39 500,00 грн.
UA-Бюджет на 20 користувачів62 500,00 грн.
UA-Бюджет на 50 користувачів135 000,00 грн.
UA-Бюджет на 100 користувачів225 000,00 грн.
UA-Бюджет на 300 користувачів629 000,00 грн.
UA-Бюджет на 500 користувачів1 009 000,00 грн.
UA-Бюджет. Розширення до клієнт-серверної версії (32-bit)26 900,00 грн.
UA-Бюджет. Розширення до клієнт-серверної версії (64-bit)45 500,00 грн.
Сервіс технічної підтримки UA-Бюджет на 12 місяців (пільговий)9 510,00 грн.
Сервіс технічної підтримки UA-Бюджет на 12 місяців10 662,00 грн.
Сервіс технічної підтримки UA-Бюджет на 6 місяців5 940,00 грн.

Контроль установки цін на товари для кожного магазину окремо,

що забезпечує відповідність цін в інформаційній базі і цінників в торгових залах магазинів.

Є можливість роботи з типами цін номенклатури, які в разі використання керуючої системи можуть виступати в ролі рекомендованих цін до роздрібної торгівлі, але бути скоригованими для роздрібного продажу в залежності від географічного положення роздрібної точки (присутність аналогічних товарів за нижчими цінами в конкуруючих організаціях, що перебувають в безпосередній близькості до магазину).

Інформаційні бази, створені на основі рішення «1С: Магазин одягу і взуття для України», мають можливість роботи в режимі розподілених інформаційних баз (РИБ) з чітким поділом документообігу по магазинах, де в головному вузлі РИБ консолідується інформація по всіх магазинах мережі. Передбачені механізми автоматичного ініціювання обміну.

Трансформуйте свій бізнес швидше з 1С

Створіть свої рішення 1С і заохочуйте рентабельність інвестицій, співпрацюючи з експертами галузі, консультантами та інженерами з підтримки, щоб отримати рекомендації, найкращі практики та досвід — незалежно від того, де ви знаходитесь .

Реалізуйте свої бізнес-цілі шляхом спрощення та прискорення цифрової трансформації

В епоху, що орієнтована на безперервні інновації та передбачення потреб клієнтів, важко перетворити ваше бачення на реальність. Саме тут 1С може допомогти. Ми є частиною 1С, тому ми знаємо, що програмне забезпечення 1С краще за всіх. З більш ніж 7-річним досвідом, ми можемо допомогти вам досягти ваших цілей трансформації бізнесу, і все між ними.

Перетворіть свій бізнес на безпрецедентну сервісну підтримку на рівні підприємства

1С поєднує бізнес та ІТ, щоб допомогти вам подолати розрив між стратегією цифрового перетворення та виконанням. Від розробки та виявлення цінностей до прискорених нововведень до продуктивного використання для отримання відчутних результатів у бізнесі, ви можете розвинути свій бізнес, розібравшись з надійним радником, який найкраще знає програмне забезпечення 1С.

БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Запитайте Юлію — вона оперативно відповість на будь-які питання, вона вміє знаходити спільну мову і з людьми, і з комп’ютерами. Залиште тут свої контакти, і чекайте дзвінка.