Розділ «Грошові кошти, зобов’язання» — урок 3

Розділ «Грошові кошти, зобов’язання» — урок 3

Даний розділ є одним з основних, яким користуються всі користувачі. Почнемо розглядати документи в тій послідовності, в якій ними потрібно користуватись при роботі.

 1. Зобов’язання. Перший документ з яким починається робота. Його формують, коли у органзації після укладення договору з постачальником виникаюсть зобовязання.
 2. Фінансове зобов’язання. Його можна створити на підставі зобов’язання. В даному документі вказуються всі основні реквізити, які необхидні для оплати.
 3. Платіжне доручення. Його, у свою чергу, можна створити на підставі фінасового зобов’язання та заповнити призначення платежу. Всі дані документи можна вивантажити реєстрами для Казначейства у форматі dbf.
 4. Банківська виписка. Виписки в програму можна імпортувати в програму, згодом опишемо як.
 5. Також можна проводити Прибуткові та Видаткові касові ордери.
 6.  Авансовий звіт та Авансовий звіт списком, який формується одразу на декількох спивробітників.
 7.  Для перерахунку на картки коштів підзвітним особам, викоритовують документ Відомість підзвіт.
 8. Для валютних розрахунків в програмі присутні Заявка на купівлю/продаж валюти та документ Купівля/продаж валюти.
 9. Документ Розподіл оплат по контрагентам зручний тим, що дозволяє розподілити оплату одному контрагенту між іншими. Це може буде корисно, Якщо послуги отримуються від дочірніх компаній, а оплата здийснюється головній організації.
 10. Документи Закриття року та Закриття місяця розподіляють доходи та витрати на фінансовий результат.
 11. Дуже корисним є документ Операції, що введені вручну, який дозволяє проводити операції, які не передбачені в інших документах програми, або коли необхідно провести коригування залишків на бухгалтерських рахунках.
 12. Окремо хочемо виділити Довідники, які представлені Джерелами фінансування, КЕКВ, КЕКВ (зведені) та КЕКВ (скорочені), Контрагентами, Касами, Розрахунковими рахунками. Вказується відповідність КЕКВ зведеним та скороченим КЕКВ, заповнюється довідник призначень платежу.
 13. В окрему категорію виведені звіти та обробки.

Щиро ваші, Ассоа!Добавить комментарий