Форма Заяви про реєстрацiю платника акцизного податку з реалізації пального та спитру етилового та/або акцизних складiв є, а можливості зареєструватись платником акцизного податку немає!

Форма Заяви про реєстрацiю платника акцизного податку акцизного податку з реалізації пального та спитру етилового та/або акцизних складiв з’явились в M.E.Doc давно. Нещодавно її додали в електронний кабінет платника, проте фізичної можливості подати дану заяву ще немає (не затверджено Мінфіном). Дану інформацію підтверджує Контакт-центр ДФС.

На нашу думку, поки всі суб’єкти господарювання, які будуть розпорядниками акцизних складів (хто надає послуги зберігання пального) не зареєструють акцизні склади, щоб їм було присвоєно уніфікований номер, — всі інші суб’єкти господарювання, які з 1 липня 2019 року потрапляють під визначення «Платник акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового», не зможуть зареєструвати акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних, заявки на поповнення (коригування) залишку пального/спирту етилового (за умови, що форми даних документів будуть затверджені).

Отже, цілком імовірно, що з 1 липня 2019 року фактично буде діяти поточна система адміністрування акцизного податку з реалізації пального.

Щиро ваші, Ассоа!

 Добавить комментарий